Нардеп Іванчук причетний до рейдерства в центрі Києва

Народний депутат Андрій Іванчук причетний до рейдерського захоплення приміщення фітнес-центру в центрі Києва. Про це йдеться у розслідування журналістів програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

За інформацією журналістів, компанія "БФ Груп" за допомогою тітушок та при сприянні правоохоронців захопила приміщення фітнес-клубу "Софіївський". Це відбулося після того як власники фітнес-центру виграли суд, що поставив під питання правомірність отримання нерухомості "БФ Груп". До цього суд визнав дії державного реєстратора незаконними, а реєстрацію права власності родини Рябченків - недійсною. Наразі нотаріус, що посвідчував документи, оскаржує цю справу у Верховному суді. Компанію "БФ Груп" заснували родич Арсенія Яценюка Володимир Яценюк та Юрій Грищенко, колишній помічник народного депутата Андрія Іванчука. Директором "БФ Груп" останні 6 років значиться все той же Юрій Грищенко.

Пізніше власність фірми перереєстрували на кіпрські компанії, а з літа 2015 р. кінцевим бенефіціаром значиться білорусько-український бізнесмен Артур Гранц, друг Андрія Іванчука.

Повʼязані особи

Гранц
Артур Гургенович
  • власник ТОВ "БФ Груп" з 2015 року, друг народного депутата Андрія Іванчука
  • Кількість справ: 1
Грищенко
Юрій Валентинович
  • керівник ТОВ "БФ Груп", колишній помічник народного депутата Андрія Іванчука
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36077146