Дорогий кримський цукор

6 січня 2012 р. Комунальні установи по централізованому бухгалтерському обліку №1 і №2 управління освіти Керченської міськради АР Крим з дозволу голів комітетів з конкурсних торгів Марини Кутузової та Тетяни Рижкової уклали угоди на загальну суму 431 тис грн з ФОП Юрієм Заботіним на постачання цукру.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки гуртові ціни на цукор на той час були майже вдвічі нижчими за ціну в договорах.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Прокурор АР Крим В.Павлов у відповідь на звернення повідомив, що оскаржить тендер у судовому порядку. 26 квітня 2012 р. Господарський суд АРК виніс рішення про необхідність скасувати результати торгів від КУЦБО №2, але на веб-порталі дерзакупівель інформація про те, що це рішення було виконане, не відображена.

Повʼязані особи

Рижкова
Тетяна Володимирівна
  • голова комітету з конкурсних торгів, начальник комунальної установи по централізованому бухгалтерському обліку №2 управління освіти Керченської міськради
  • Кількість справ: 1
Кутузова
Марина Петрівна
  • голова комітету з конкурсних торгів, начальник комунальної установи по централізованому бухгалтерському обліку №1 управління освіти Керченської міськради
  • Кількість справ: 1

Джерела

ukr.aw/case/pryzupynyly-rozpyl-215-tys-hrn-na-tenderi-v-ark/