Правоохоронці підозрюють фірми братів Дубневичів у газових махінаціях

Правоохоронні органи відкрили цілу низку кримінальних справ проти фірм братів Дубневичів за підозрою у махінаціях із закупівлями газу у НАК "Нафтогаз України" та нанесення збитків бюджету, повідомляють журналісти "Наші Гроші. Львів".

Національна поліція, НАБУ та СБУ розслідують кілька кримінальних справ проти компаній ТОВ "НВП "Енергія-Новояворівськ" та ТОВ "Енергія-Новий Розділ", що контролюються народними депутатами Ярославом та Богданом Дубневичами. Журналісти "Наші Гроші. Львів" стверджують, що ці компанії купували у НАК "Нафтогаз України" газ для Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ за цінами для населення, які є суттєво нижчими, ніж ціни для підприємств. Проте, на потреби населення було використано лише 27 та 18% газу відповідно. Решта його була використана для виробництва електроенергії, яка потім була продана за ринковою ціною. 

16 січня 2018 року детективи НАБУ затримали у Львові чотирьох службових осіб ТОВ "Енергія-Новий Розділ", ТОВ "Енергія-Новояворівськ" та ТОВ "Енергія" за підозрою у заволодінні понад 300 млн куб. м природного газу НАК "Нафтогаз України" на суму понад 1,4 млрд грн.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 33525073
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 37786903
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32789941
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 39815354