Дубневичі замовляють ремонт обладнання самі в себе

Енергетичні підприємства Дубневичів у 2017 році уклали декілька угод на ремонт обладнання з ТОВ "Корпорація КРТ", повідомляють "Наші гроші. Львів".

ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" 27 березня уклало з вказаною фірмою шість угод на ремонт та технічне обслуговування обладнання на загальну суму 3 млн грн. Ремонтні послуги будуть надаватися компанії до кінця 2017 року.

ТОВ "Енергія-Новий Розділ" 24 травня уклала чотири угоди з ТОВ "Корпорація КРТ" на придбання обладнання для ремонту електродвигунів та загальностанційного обладнання на загальну суму у 886,29 тис. грн. Угоди були укладені за переговорною процедурою.

ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" та ТОВ "Енергія-Новий Розділ" є монополістами на ринку надання послуг з теплопостачання для населення. Кінцевими бенефіціарами цих компаній є народні депутати Богдан та Ярослав Дубневичі. Їм також, через ТОВ "АПП "Львівське", належить "Корпорація КРТ".

Є підстави стверджувати, що під час укладання зазначених угод були порушені положення Закону України "Про публічні закупівлі", що регламентує порядок придбання товарів і послуг для підприємств, що забезпечують виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 33525073
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 37786903
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32789941