За місяць фірма менеджера Дубневичів отримала замовлень на понад 80 мільйонів гривень

За інформацією журналістів сайту "Наші Гроші. Львів", у жовтні 2016 року ТОВ "Будівельно-ремонтне підприємство "Технобуд" отримало замовлень на понад 80 млн грн.

Так, 4 жовтня Пустомитівська міська рада замовила ТОВ БРП "Технобуд" будівництво школи в селі Наварія (коригування) за 31,52 млн грн. Роботи планують завершити у 2017 році. Це вже другий тендер на будівництво цієї школи. У 2015 році Пустомитівська міськрада вже замовляла будівництво даної школи у цієї ж компанії за 29,94 млн грн. В цю суму входило не лише будівництво і озеленення території, а й придбання устаткування: меблів, дошок, комплекту електрообладнання для лінгафонного кабінету на 12 учнів з комп’ютерним управлінням, комплекту устаткування робочого мiсця стоматолога, верстатів. Також біля школи мали облаштувати метерологічний та географічний майданчики. Як свідчить звіт про виконання договору, "Технобуд" освоїв 5,33 млн грн. З урахуванням цих коштів будівництво школи подорожчало майже на 7 млн грн.

26 жовтня 2016 року відділ освіти Городоцької районної державної адміністрації підписав договір з ТОВ БРП "Технобуд" на будівництво загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів в селі Суховоля за 50,7 млн грн. Окрім будівельних робіт, нових комунікацій, для школи має бути придбано і нове обладнання, меблі. Будівництво планують завершити протягом 14 місяців.

Єдиним конкурентом "Технобуду" в обох тендерах виступило ТОВ "Укрспектрол", що належить Юрію та Ользі Стадникам. Це підприємство, яке зареєстроване у 2004 році, згідно з даними Вісника державних закупівель, з 2008 року отримало лише два замовлення на загальну суму близько 8 млн грн. Підприємство більш відоме як орендар частини клубу "Романтик" в парку культури ім. Б. Хмельницького у Львові. Примітно, що Юрій Стадник був помічником депутата Львівської міської ради від "ВО "Свобода" Андрія Карбовника, з яким, за інформацією журналістів, заснував декілька підприємств.

У вересні 2016 року "Укрспектрол" вже виступав єдиним конкурентом "Технобуду" на тендері щодо будівництва школи в селі Братковичі.

Власником ТОВ БРП "Технобуд" є Юрій Пастернак – керівник ТОВ "ФК "Енергія-Інвест" народних депутатів Ярослава та Богдана Дубневичів (БПП) та колишній директор ТОВ "Корпорація КРТ".

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

орган державної влади
ЄДРПОУ 04056463
орган місцевого самоврядування
ЄДРПОУ 04372187
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 23956631
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32954467