Золотий екватор і філія Укртрансгазу

26-30 січня 2012 р. філія "Управління "Укргазтехзв’язок" ДК "Укртрансгаз", управління Нацбанку в Дніпропетровській області та ВП "Головдерженергонагляд" ДП "НЕК "Укренерго" уклали угоди з ТОВ "Золотий екватор" на постачання палива.

За інформацією сайту "Наші гроші", перший з цих тендерів є сумнівним, оскільки середня ціна на паливо для філії "Управління "Укргазтехзв’язок" ДК "Укртрансгаз" становила 13,58 грн за літр (загальна сума за договором склала 4,4 млн грн), тоді як інші дві держустанови отримали ціну на три гривні нижчу. ТОВ "Золотий екватор", як повідомляють журналісти, входить до групи компаній Ігоря Єремеєва. Відповідальним за закупівлю від "Укргазтехзв’язку" був голова комітету з конкурсних торгів (головний інженер підприємства) Піскорський Володимир Олександрович, керівником "Золотого екватору" був Сергій Слободянюк.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Після кількох переспрямувань звернення з одного відомства до іншого відповідь зрештою дав прокурор Київської області М.Витязь, який повідомив, що паливо було придбано за середньою ціною 10,45 грн за літр, а не за вказаною в договорі.

Повʼязані особи

Піскорський
Володимир Олександрович
  • голова комітету з конкурсних торгів, Головний інженер філії ПАТ «Укртрансгаз» «Управління Укргазатехзв’язок»
  • Кількість справ: 1
Слободянюк
Сергій Сергійович
  • керівник ТОВ "Золотий екватор" з 4 липня 2012 р.
  • Кількість справ: 1