Кримський металобрухт для Сумихімпром

31 січня 2012 р. ПАТ "Сумихімпром" з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника комерційного директора підприємства) Андрія Осіпова уклало угоду на 48 млн грн з ТОВ "МеталХімПром-АРК" на придбання 12 тис тон вторинних чорних металів.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки на момент укладання договору середньоринкова ціна на предмет закупівлі була нижчою на 20-25%. Засновником і керівником фірми-переможниці був Антон Приходько, а сама фірма, як зазначають журналісти, зареєстрована за однією адресою з ЗАТ "Кримський титан" Дмитра Фірташа.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа В.Матчука передав викладені факти до контролюючих органів. Сумське відділення АМКУ виявило "непрямі докази антиконкурентних узгоджених дій" між ТОВ "МеталХімПром-АРК" та ТОВ "Нововтормет" і вирішило залучити до перевірки інші тервідділення АМКУ. Після тривалої мовчанки АМКУ запит В.Матчука був оголошений з трибуни ВР до Генпрокурора. Заступник Генпрокурора Віктор Занфіров згодом повідомив, що остаточна перевірка порушень не виявила.

Повʼязані особи

Осіпов
Андрій Олегович
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник комерційного директора ПАТ "Сумихімпром"
  • Кількість справ: 1
Приходько
Антон Валерійович
  • співзасновник ТОВ «Укрспецлом»
  • Кількість справ: 2

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 05766356
ЄДРПОУ 37213270

Джерела

ukr.aw/case/pat-sumyhimprom-pereplatyv-na-chornyh-metalah-156-mln-zam-henprokurora-ne-proty/