Мер Керчі замовив піар-послуги на каналі своєї невістки та доньки Куніцина

За інформацією журналістів сайту "Наші гроші", Керченський міськвиконком 5 квітня 2013 року уклав угоди на інформаційні послуги загальною вартістю 730 тис. грн. Більша частина цієї суми – 460 тис. грн – піде на телепрограми. За неконкурентною процедурою "закупівлі у одного учасника" підряд отримало ТОВ "Телерадіокомпанія Керч". Рішення обґрунтовувалось тим, що лише ця компанія має ліцензію Нацради з питань телебачення і радіомовлення на ефірне телемовлення на території Керчі та прилеглих сільських районів. Послуги інших місцевих ТРК, на думку замовника, обійдуться дорожче.

Технічне завдання на закупівлю відсутнє, однак в обґрунтуванні йдеться, зокрема, про "прямі телеефіри за участю керівництва міста", а також про необхідність "інформування про діяльність органів місцевого самоврядування, спрямованих на вирішення гострих міських проблем і соціальних питань".

Засновниками ТРК "Керч" є Ольга Осадча, невістка мера Керчі Олега Осадчого, і ТОВ "Фірма "Азов-Севен", засноване фірмою "Планета Крим", що належить Наталії Бабаніній – дочці екс-прем’єра Криму нардепа Сергія Куніцина. Підряди міськвиконкому на рекламні послуги ТРК "Керч" отримує щороку. За останні п’ять років з нею підписано угод на 1,78 млн грн.

Решту 270 тис грн. отримає КП "Редакція газети "Керченский рабочий" за висвітлення діяльності Керченської міської ради. Цей тендер також провели без конкурентних торгів, оскільки до того доводилося двічі скасовувати відкритий конкурс через недостатню кількість учасників.

Повʼязані особи

Осадча
Ольга Михайлівна
  • невістка Олега Осадчого, співвласниця ТОВ "ТРК Керч"
  • Кількість справ: 1
Бабаніна
Наталія Сергіївна
  • співвласниця ТОВ "ТРК Керч", власниця ТОВ "Планета Крим"
  • Кількість справ: 1
Куніцин
Сергій Володимирович
  • народний депутат України VII скликання, колишній голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим
  • Кількість справ: 5

Повʼязані юридичні особи

орган місцевого самоврядування
ЄДРПОУ 26367424
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 20722770