Ремонт транспортного вузла від Альтіс

27 серпня 2013 р. КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва" з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (першого заступника директора підприємства) Романа Лісневського уклала угоду на 329,83 млн грн з ТОВ "Альтіс-Спецбуд" на реконструкцію транспортного вузла в столиці.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки учасника ТОВ "Мостобудівельний загін № 122" з найдешевшою пропозицією не допустили до торгів. Єдиним допущеним до участі конкурентом стало ПАТ "Будівельне управління №813", що входить до корпорації "Золоті ворота".

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. МЕРТ у результаті перевірки встановило, що документи ні допущених до тендеру учасників, ні замовника не відповідали вимогам законодавства, у зв’язку з чим рекомендувало провести нову процедуру закупівлі. Врешті-решт ДФІУ повідомила, що замовник розірвав договір, хоча на веб-порталі держзакупівель інформація про проведені торги так і не зазнала змін.

Повʼязані особи

Лісневський
Роман Сергійович
  • керівник КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" до 21.11.2018 р.
  • Кількість справ: 2

Джерела

ukr.aw/case/v-estakady-do-pivdennoho-mostu-zakopayut-330-miljoniv-deshevshyh-uzhe-vdruhe-vykydayut-za-papirchyky/