Ремонт сумських доріг від Сумимостобуд

19 серпня 2013 р. Служба автомобільних доріг у Сумській області з дозволу заступниці голови комітету з конкурсних торгів (заступниці начальника служби) Олени Неревяткіної уклала дві угоди на суму 4,01 млн грн з ТОВ "Сумимостобуд" на поточний ремонт двох мостових переходів на автомобільній дорозі державного значення (Н-12) Суми – Полтава.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендери є сумнівними, оскільки голова тендерного комітету – головний інженер та в.о. начальника служби Іван Романюк – раніше був головним акціонером фірми-переможниці, а на момент тендеру її очолювала його дружина. Як повідомляють журналісти, фірма "Сумимостобуд" була заснована у 1998 р. у формі ЗАТ низкою фізосіб, серед яких найбільшою окремою часткою володів Іван Романюк. У 2011 р. фірму переоформили в ТОВ, єдиною власницею і керівником якого стала Світлана Романюк (за інформацією системи SMIDA, вона ж була головою правління ЗАТ "Сумимостобуд" з 2008 р.).

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. ДФІУ в особі Першого заступника голови В.Костюшка та АМКУ в особі Голови Сумського облтервідділення Є.Касьяна у відповідь на звернення заявили, що порушень на тендері не було, оскільки Іван та Світлана Романюк розлучені з 2003 р.

Повʼязані особи

Романюк
Іван Петрович
  • голова комітету конкурсних торгів, головний інженер та в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області
  • Кількість справ: 1
Неревяткіна
Олена Миколаївна
  • заступниця голови комітету з конкурсних торгів, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області
  • Кількість справ: 1
Романюк
Світлана Олександрівна
  • засновниця і директорка ТОВ «Сумимостобуд»
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

Джерела

ukr.aw/case/sluzhba-avtodorih-viddast-sche-4-miljony-ridnij-firmi-svoho-nachalnyka/