Народний депутат України Полякова оформив пентхаус у Києві на сестру та отримує конпенсацію з бюджету на оренду житла

Відповідно до закону України «Про статус народного депутата України» у витратах на забезпечення діяльності Верховної Ради України передбачаються кошти на оренду житла або винайм готельного номера. Право на отримання таких коштів мають народні депутати, не забезпечені житлом у місті Києві, і місце їх проживання, відповідно до його реєстрації, знаходиться на відстані понад 30 км від меж міста Київ.

За підрахунками журналістів Bihus.info https://bihus.info/nabu-rozslidue-kompensacii-nardepam-milyoneram-za-orendu-zhitla  народним депутатам України нараховують по 20 тисяч гривень за оренду квартири чи номера в готелі «Київ». За один день це 650 гривень, за рік – 240 тисяч.

Однак, детективи НАБУ виявили одного такого безхатченка, який отримує 240 тис. грн з бюджету щорічно. Ним виявився народний депутат України партії Народний фронт Поляков Максим. Антикорупційним бюро встановлено, що нардеп Поляков живе у пентхаусі на 227 м2 столичного житлового комплексу “Крістал Парк”, що коштує майже 11 млн. грн. Житло за документами оформлено на сестру Полякова Олену Ісаєву, проте гроші на купівлю пентхаусу сестра Полякова отримала від помічниці самого Полякова  Тетяни Любонько. Обставини підтверджені Ухвалою про арешт майна в рамках кримінального провадження http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/68118994.

До речі, охоронець ЖК “Крістал Парк” на питання журналістів не заперечив, що Поляков користується цими апартаментами.

Повʼязані особи

Поляков
Максим Анатолійович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
  • Кількість справ: 4
Ісаєва
Олена 
  • сестра народний депутат України VIII скликання Максима Анатолійовича Полякова
  • Кількість справ: 2
Любонько
Тетяна 
  • помічниця народного депутата Верховної Ради україни VIII скликання Полякова Максима Анатолійовича
  • Кількість справ: 1