Опоблоківець Омельянович Д.С. не зедекларував земельні ділянки на мільйони гривень

Національне агентство з питань запобігання корупції, за результатами повних перевірок декларацій народного депутата з "Опозиційного блоку" Омельяновича Дениса Сергійовича, виявило ознаки кримінального правопорушення, пов’язаного з корупцією – умисного декларування недостовірної інформації, про це повідомляє "Українська правда".

Омельянович – колишній член Партії регіонів, є членом комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

НАЗК повідомили, що народний депутат Омельянович Денис Сергійович, подаючи декларацію за 2015 рік, не задекларував 19 власних  земельних ділянок та 1 земельну ділянку дружини, які розташовані  в Донецькій області приблизною вартістю 16 млн грн. Крім того депутат не вказав у декларації, що є власником 1/3 квартири, та не задекларував квартиру дружини.

Зазначені об’єкти посадовець не вніс і до декларації за 2016 рік. Про ознаки кримінального правопорушення Національне агентство повідомило Національне антикорупційне бюро, надіславши обґрунтовані висновки про ознаки кримінальних правопорушень в діях посадовця.

Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму  понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб встановлена статтею 366 - 1 Кримінального кодексу України. Наразі журналістами повідомлено про аналогічні порушення законодавства щодо подання декларацій такими депутатами, як Поплавський М., Скуратовський С., Дзензерський Д.

Повʼязані особи

Омельянович
Денис Сергійович
  • народний депутат України VIII скликання, Член депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
  • Кількість справ: 3