Нерухомість і бізнес депутата Київради Харчука С. у Чехії не декларувались

З розслідування журналіста програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" Антона Столярова,  стало відомо про порушення антикорупційного закону депутатом Київської міської ради Харчуком Сергієм Васильовичем.  Ст. 52 закону "Про запобігання корупції"  предбачає, що у разі суттєво зміни у майновому стані суб’єкта декларування, суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство. Зміни вносяться до Єдиного реєстру декларацій.

Як зазначив журналіст, та за даними Реєстру речових прав на нерухоме майно, 23 травня 2018 року Сергій Харчук оформив два свідоцтва про право власності на квартири площею 46 і 73 кв. м у елітному житловому комплексі Crystal Park.  Сукупна вартість цих двох помешкань складає понад 5,6 млн гривень. Але депутат протягом 10 днів з моменту набуття нерухомості повинен був подати декларацію про суттєві зміни у майновому стані, але так цього і не зробив.

Харчук Сергій також є співзасновником чеської компанії “CHARON - corporation s.r.o. ще з 2005 року.Проте депутат повідомив про це лише у уточненій декларації за 2017р.  Також Харчук Сергій значиться серед засновників української ТОВ “Гончар Сервіс”з 2008 року. Окрім цього, депутат згадав, що з  є власником 87-метрової квартири у Карлових Варах.В уточненій декларації за 2017 рік Сергій Харчук вказав свої внески до статутних капіталів ТОВ “Рутенія-тур” і ТОВ “СКІ”, 2 офіси і 3 квартири у Києві, 5 земельних ділянок і недобудований будинок у Михайлівці-Рубежівці під Києвом площею 321 кв. м. Із транспортних засобів депутат володіє Mitsubishi Outlander 2013 і Mercedes-Benz Vito 2005 років випуску, а на банківських рахунках зберігає 72 тисячі гривень.

У попередніх деклараціях вищезазначені дані не фігурували. Отже, постає питання, як за 1 рік депутат міської ради заробив такі статки?