Ремонт успиальниці від КБК

3 червня 2013 р. управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника начальника управління) Ігоря Царьова уклало угоду на 4,46 млн грн з ТОВ "КБК" на реставраційно-відновлювальні роботи Свято-Хрестовоздвиженської церкви-усипальниці родини Раєвських в с.Розумівка.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки попереднього разу фірма-переможець виграла аналогічне замовлення з аналогічним техзавданням, але тоді договір розірвали, коли після втручання Центру протидії корупції було доведено пов’язаність фірм-конкурентів. У 2013 р. ця ж фірма знов виграла тендер, розігравши його з ТОВ "Альтіус Пром" Олексія Іванова із 900 грн статутного фонду і єдиним виграним від часу заснування у 2010 р. тендером на 200 тис грн. Керівником ТОВ "КБК" на момент тендеру 2013 р. був Ігор Петрик.
У 2012 р. "КБК" розіграло тендер зі своїм співзасновником ТОВ "Інтерресурси": 99,4% "КБК" належить Кирилу Москаленку, сину Миколи Москаленка, 0,6% належить ТОВ "Інтерресурси", заснованому тими ж Кирилом (33,48%) і Миколою Москаленками (66,52%).

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Перший заступник міністра МЕРТ А.Максюта лише взяв факти до відома, а перший заступник голови ДФІУ В.Костюшко і начальник регіонального управління ДФІУ О.Солтисюк відзвітували про те, що перевірки порушень не виявили.

Повʼязані особи

Москаленко
Микола Іванович
  • співзасновник ТОВ «Інтерресурси»
  • Кількість справ: 1
Москаленко
Кирило Миколайович
  • співзасновник ТОВ «Інтерресурси», основний власник ТОВ «КБК»
  • Кількість справ: 1
Царьов
Ігор Володимирович
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник начальника управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА
  • Кількість справ: 1
Петрик
Ігор Анатолійович
  • керівник ТОВ "КБК" з 27 травня 2010 р.
  • Кількість справ: 1

Джерела

ukr.aw/case/moskalenky-ne-vidchepylysya-vid-usypalnytsi-rajevskyh-i-rozihraly-tender-nanovo-po-dorozi-sche-j-podorozhchalo/