Реконструкція будинків у Сімферополі від Боспору

9 липня 2013 р. Управління виконавчої дирекції Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в АР Крим з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступниці начальника управління) Ольги Татевосян уклало угоду на 10,92 млн грн з ТОВ "Інвестиційно-будівельна група "Боспор" на реконструкцію нежитлових приміщень у м.Сімферополі.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки ряд дешевших пропозицій було відхилено, між фірмою-переможницею і єдиним конкурентом існував зв’язок, а договір зрештою було укладено з учасником, який запропонував не найнижчу ціну. Як повідомляють журналісти, засновниками "Боспору" на момент тендеру були об’єднання "Технохімкомплект" і компанія "Агробудпроект", при чому співзасновником останньої був депутат Центральної районної в Сімферополі ради Іван Ішманов (через "Агробудпроект" він опосередковано контролював 25% "Боспору"). Цей же І.Ішманов володів 30% акцій ПАТ "Кримзалізобетон" – єдиної з шести фірм, пропозицію якої тендерний комітет не відхилив. Також підозрілим є те, що спочатку було акцептовано пропозицію ПАТ "Кримзалізобетон", а потім без пояснення причин було акцептовано пропозицію "Боспору", дорожчу на 1 млн грн. Керівником "Кримзалізобетону" на момент тендеру був Валерій Герасімов.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. У результаті перевірок прокуратурою, АМКУ та ДФІУ було підтверджено, що тендер відбувся з порушеннями, у зв’язку з чим О.Татевосян винесли догану, а договір рекомендували розірвати.

Повʼязані особи

Татевосян
Ольга Олександрівна
  • голова конкурсних торгів, засновник начальника Управління виконавчої дирекції Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в АР Крим, Управління виконавчої дирекції Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в АР Крим
  • Кількість справ: 1
Ішманов
Іван Володимирович
  • власник 30% і член наглядової ради ПАТ «Кримзалізобетон», співзасновник ТОВ «Агробудпроект», депутат Центральної районної в Сімферополі ради
  • Кількість справ: 1
Герасімов
Валерій Миколайович
  • керівник ПАТ "Кримзалізобетон" з 10 вересня 2012 р.
  • Кількість справ: 1