Ромео Скрипа за один день зміг придбати 39 об’єктів нерухомості в Чернівцях за невідомий кошт

   Журналісти руху ЧЕСНО повідомили про те, що  депутат Чернівецької міськради Ромео Скрипа за один день зміг придбати 39 об’єктів нерухомості в Чернівцях. Представник фракції БПП Солідарність придбав за день 31 квартиру, 6 машиномісць та 2 нежитлових приміщення. Загалом на нерухоме майно депутат витратив у 2016 році майже 12,1 млн грн. В той час як дохід за рік склав трошки більше ніж 643 тис грн, враховуючи 381 тис грн доходу від відчуження нерухомості. 

   Окрім цього, Ромео Скрипа вказав в декларації, що є кінцевим бенефіціаром ТОВ “Ромтіс Буд” та обслуговуючого кооперативу “ЖБК Букстрой”. За даними YouControl,  він є співзасновником ТОВ “Буд.Ін.Ком.” та отримує від цієї фірми доходи, проте цю інформацію в декларації не відобразив.  Депутат "забув" вказати і  ТОВ “Мед Палас”, де його дружина є керівником і співзасновником із внеском у півмільйона гривень.

   В декларації Скрипи Ромео Титусовича повідомлено про наявність BMW X6, яку його дружина придбала за 45 тисяч гривень, в той час як ціна за таку модель на ринку складає від 38 до 46 тис доларів США.

  Із вищезазначеною інформацією юристи “Тисни” звернулись до правоохоронних органів, внаслідок чого розпочато розслідування за статтею 366-1 “Декларування недостовірної інформації”, про що повідомляє "Наші гроші з Денисом Бігусом"