Депутат Королевська не задекларувала авто та бізнес

Журналісти програми "Наші гроші з денисом Бігусом" у власному розслідуванні "Вугільна кума", дізналися, що народний депутат від  Опозиційного блоку Наталія Королевська можливо подає недостовірні дані в електронних деклараціях, так як  не декларує жодного автомобіля чи бізнесу.

Однак, декілька днів поспіль журналісти фіксували, як народний депутат приїздить і їде із Верховної ради на автівці, записаній на луганчанина Дениса Ігнатьєва, який, поміж цього, є її власним водієм та володіє колишніми фірмами чоловіка Королевської. У кортежі Королевської налічені два Mersedes Viano, які не задекларовані.

Так Денис Ігнатьєв через компанію “Вантажно-транспортне управління” оформлений співвласником “Центральної збагачувальної  фабрики “Червоноградська”, згідно даними Youcontrol.ua. Це єдина збагачувальна фабрика Західного регіону: тут вугілля обробляють, зневоднюють, очищують та дроблять.

За розслідуванням жерналіста Бурдей Н. , до 2008 року Центральна збагачувальна фабрика “Червоноградська” належала державі. У 2009 році увійшла в структуру новоствореної “Львівської вугільної компанії”, співвлвсником якої був чоловік Королевської  -Солод Ю., 62% якої приватизували приватні фірми. За версією прокуратури - приватизація пройшла незаконно: за заниженою вартістю і без аукціону. У результаті держава втратила контрольний пакет акцій підприємства. Самі шахтарі розповідають, що підприємство місяцями не виплачує їм заробітну плату.  Власником компанії шахтарі називають Королевську.

Зазначимо, що на дружину брата Дениса Ігнатьєва - Світлану, записана компанія “Інтеркабель Київ”, а також засновник оффшорна КОМПАНІЯ "ІНТЕРКАБЕЛЬ ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕД" , що зареєстрована на Кіпрі (дані Youcontrol.ua) . У жовтні поточного року Укрзалізниця замовила у бізнесу оточення Королевської кабельно-провідникової продукції на 117 млн грн., тендерна ціна якого у тричі дорожча за ринкову.

Світлана Ігнатьєва та Денис Ігнатьєв на парламентських виборах 2012 року були виборчої комісії від партії Наталії Королевської "Україна - Вперед!", Денис Ігнатьєв є особистим водієм Н. Королевської, а сама народний демутат є хрещеною матір’ю доньки Ігнатьєвої. 

 

Повʼязані особи

Ігнатьєв
Денис Володимирович
  • водій Н.Королевської, засновник ТОВ "Вантажно-транспортне управління"
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36735800