Народні депутати, ймовірно, використовують приймальні, щоб приховати бізнес

Відповідно до ч. 2 ст. 27 Закону України "Про статус народного депутата України"  та Рішення Конституційного суду,  обшук, огляд особистих речей і багажу,службового приміщення народного депутата  допускаються лише у разі, коли Верховною Радою України надано згоду на притягнення його до кримінальної відповідальності.

В рамках кримінального провадження детективи НАБУ встановили, що в приміщенні під вивіскою «Приймальня народного депутата України Онищенка Олександра Романовича» фактично знаходяться офіси підконтрольних злочинній організації суб'єктів господарювання - ТОВ «Надра Геоцентр», ТОВ «Фірма Хас», ТОВ «Карпатнадраінвест», ТОВ «Газтранспроект», повідомила Аліса Юрченко, журналіст програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

Завдяки розслідуванню журналістів, виявилося, що не лише Онищенко, ймовірно, використовує свої приймальні для "захисту"  бізнесу. 

Так, площа приймального кабінету народного депутата від Блоку Петра Порошенка Олександра  Грановського становить 34 кв. м. і розташована на п’ятому поверсі столичного бізнес-центру «Євразія» (вул. Жилянська, 75).  Однак табличка «Приймальня народного депутата Олександра Грановського» висить на дверях перед приміщенням значно більшої площі – 790 кв. м. За цією табличкою також розташований кабінет бізнесмена Андрія Адамовського,  компанія «Міжрегіональний інвестиційний союз», яку очолює Людмила Пархоменко.

Приймальня нардепа від Опозиційного блоку Вадима Новинського розташована в офісі промислово-інвестиційної групи Smart Holding (м. Київ, вул. Ігорівська, 7-А). А відомий вугільним скандалом нардеп від Блоку Петра Порошенка Сергій Тригубенко 2016-го року розмістив депутатську приймальню в офісному центрі по вул. Рилєєва, 10-А, де розташована компанія «Тарком Екосервіс».

 

Повʼязані особи

Онищенко
Олександр Романович
  • народний депутат України VIII скликання, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Кількість справ: 14
Грановський
Олександр Михайлович
  • народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань цивільного, господарського та адміністративного судочинства Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, член партії "Блок Петра Порошенка"
  • Кількість справ: 11
Новинський
Вадим Владиславович
  • народний депутат України VIII скликання, кінцевий бенефіціар ТОВ "Юджин"
  • Кількість справ: 5
Тригубенко
Сергій Миколайович
  • народний депутат України VIII скликання, ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", Голова підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Кількість справ: 5