Незадекларована вілла в Іспанії та приховані активи народного депутата Мартиняка С.

Юристи Центру протидії корупції завдяки, розслідуванню журналістів каналу "112", дізналися про приховані мільйонні активи народного депутата Сергія Мартиняка та звернулися до НАБУ із заявою про злочин, передбачений ст. 366-1 Кримінального кодексу України, а до НАЗК з проханням провести перевірку декларації нардепа, про що повідомляє Укр. ав.

За даними ЗМІ, у виписці з польського реєстру зазначено, що в кінці 2014 року Сергій Мартиняк вніс у статутний капітал компанії “IRC” близько 2,7 млн доларів. А після просто вийшов з компанії. Пізніше, виявилося, цей внесок було здійснено не грошима, а майном – віллою на березі Середземного моря на 900 квадратів. 1 січня депутат, згідно з реєстрами, знову на один день «входить» у компанію, знову вносить у статутний капітал майно в Іспанії – земельна ділянка десь за 134 тисячі доларів. Після чого депутат знову виходить зі складу акціонерів.

Як викновок, народний депутат України Сергій Мартиняк не вніс у декларацію свою частку в польській компанії і елітні вілли на іспанському курорті.

У листі до активістів заступник голови НАЗК Радецький повідомив, що агентство розпочало повну перевірку декларації Мартиняка. А НАБУ розпочали аналітичну перевірку для з’ясування обставин.

 

 

Повʼязані особи

Мартиняк
Сергій Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, член депутатської групи "Воля народу!", кінцевий бенефіціар ТЗОВ "Агротехніка"
  • Кількість справ: 5

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ None