Для Тимошенко сплачують у США майже 400 тис долл за лобіста

Народний депутат Юлія Тимошенко у підготовці до виборів президента України 2019 року найняла лобіста, який працював на президента США  Дональда Трампа, про що  у березні повідомило американське видання Bloomberg. Так, американська компанія Avenue Strategies Global LLC   в період з 20 лютого 2018 року по 20 серпня 2018 року буде надавати лобістські послуги в інтересах Тимошенко на території США. Замовником і платником послуг є не сама Юлія Тимошенко, а інша американська компанія – Two Paths LLС про це повідомили на Укр. ав.

Тобто загальна сума за 5 місяців наданих послуг сягатиме 390 тисяч доларів. Потрібно зазначити, що надання іноземною фірмою Two Paths LLС послуг в інтересах Тимошенко є отримання нею подарунку. Однак вартість подарунку є порушенням обмежень, встановлених антикорупційним законодавством. Окрім цього, нічого не відомо про походження коштів на оплату послуг лобіста. Якщо буде встановлено, що ці кошти були власністю народного депутата, то це може свідчити про незаконне збагачення.

ЦПК звернувся до НАБУ із заявою про вчинення злочину. У відповідь керівник другого підроздулу детективів НАБУ Карєєв О. повідомив, що НАБУ розпочато інформаційно-аналітичну роботу з цього питання.

Повʼязані особи

Тимошенко
Юлія Володимирівна
  • народний депутат України VIII скликання, Голова депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України, Прем'єр-Міністр України 18 грудня 2007 — 11 березня 2010
  • Кількість справ: 18