Суд зобов’язав НАБУ внести відомості про кримінальне правопорушення депутата Губіна

Згідно з декларацією депутата Губіна за 2016 рік, ані в окупованому Криму, ані за кордоном його родина не має бізнесу. Активісти Громадської Організації “Харківський антикорупційний центр” з'ясували, що  у Єдиному реєстрі юридичних осіб РФ є відомості про внески Ірини Губіної до статутних капіталів 5 фірм на загальну суму понад 1,6 мільйона рублів.

Дві з цих фірм - ТОВ “Престиж Автомоторс” і ТОВ “Престиж Авто Крим” зареєстровані на території окупованого Криму за російським законодавством. 

Інформація Громадської організації та перевірені дані  з російського реєстру про бізнес Ірини Губіної стали підставою для звернення юристів bihus.info до Солом’янський суду м.Києва з позовом зобов’язати НАБУ відкрити справу проти депутата Харківської облради Олександра Губіна. У діях депутата Харківської облради наявні ознаки правопорушення за ст. 366-1 ККУ, а саме декларування недостовірної інформації.Тепер брехню в декларації Губіна розслідуватимуть  детективи Національного антикорупційного бюро повідомили у Bigus.info.