Ремонт майна КНУ в Криму від Стандарт-Строй

15 квітня 2013 р. Київський національний університет імені Тараса Шевченка з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (першого проректора) Олега Закусила уклав угоду на 29,85 млн грн з ТОВ "Стандарт-Строй" на реконструкцію берегоукріплювальних споруд пляжу навчально-наукового центру рекреації та туризму в с. Берегове Бахчисарайського району.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки аналогічні послуги вже замовлялися за рік до того в ПАТ "Морстрой", а засновник фірми-переможниці мав стосунок до єдиного конкурента. Так, засновником "Стандарт-Строй" на момент тендеру був депутат Севастопольської міськради від ПР Андрій Григоров, член комісії з питань містобудування, регулювання земельних і водних відносин. Як зазначають журналісти, єдиного конкурента – ПП "Югспецмонтаж" – заснувала у 2004 р. Надія Григорова, а Андрій Григоров був директором цієї фірми у 2004-6 рр. Згодом фірму переоформили на Наталію Павленко, і в 2008-2013 рр. тендерів вона не вигравала. "Стандарт-Строй" за аналогічний період отримав підрядів на 267 млн грн.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Перший заступник голови ДФІУ В.Костюшко та голова тервідділення АМКУ АР Крим В.Бєляєв повідомили, що їхні відомства порушень не виявили. Пізніше заступник прокурора АР Крим І.Шапкін повідомив, що формально А.Григоров не має стосунок до "Югспецмонтаж".

Повʼязані особи

Закусило
Олег Каленикович
  • голова комітету з конкурсних торгів, перший проректор КНУ
  • Кількість справ: 1
Григоров
Андрій Іванович
  • засновник і директор ТОВ «Стандарт-Строй», екс-директор ПП "Югспецмонтаж"
  • Кількість справ: 1

Джерела

ukr.aw/case/sevastopolskyj-rehional-rozihrav-z-ridnoyu-firmoyu-30-miljoniv-na-plyazh-universytetu-shevchenka/