Воропаєв "приховав" у декларації бізнес своєї дружини і фірму у Чехії

Народний депутат від партії "Опозичційний блок" Юрій Миколаєвич Воропаєв не вказав у своїх деклараціях за 2016 і 2017 роки 5 українських компаній, бенефіціаром яких є його дружина Наталія. Також він не згадав про чеську фірму Creggan Invest s.r.o., на яку записана нерухомість у Карлових Варах - повідомляє проект “Декларації” Bigus.info.

За інформацією з аналітичної платформи Youcontrol у 2016 році ТОВ “ЦУМ Хоум Енд Кідз” і ТОВ“Час Закону”, якими володіє дружина Воропаєва - Наталія та відомий бізнесмен Рінат Ахмєтов, заснували ще чотири ТОВки - “ЦУМ Бьюті”, “ЦУМ Мен”, “ЦУМ Лєйдіз Стайл” і “ЦУМ Лєйдіз Фешн”. Проте інформація про ці компанії відсутня у деклараціях Юрія Воропаєва за 2016 і 2017 роки.

Окрім цього, Наталія Воропаєва й Анна Нечай (дочка Юрія Воропаєва та дружина судді Господарського суду м. Києва) володіють чеською фірмою Grassor Management s.r.o. Наприкінці 2016 року Grassor Management увійшла до складу засновників ще однієї компанії - Creggan Invest s.r.o., згідно з итягу із реєстру юридичних осіб Чехії.

За декларування недостовірної інформації передбачена відповідальність, відповідно до ст. 366-1 Кримінального кодексу України за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави ... караються штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Повʼязані особи

Воропаєв
Юрій Миколайович
  • народний депутата України VIII скликання, Заступник голови депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
  • Кількість справ: 1