Апартаменти у Тель-Авів на 5 млн та британьська фірма: що не відображено у декларації Третьякова?

 Народний депутат від БПП Третьяков Олександр Юрійьович не вніс у свою декларацію апартаменти в Ізраїлі, вартістю близько 5 млн. грн,  корпоративні права і компанію Structure One Corp, кінцевим беніфіціарним власником якої він можливо є - повідомляє Укр. ав. 

Центр протидії корупції звернувся до НАБУ з проханням розпочати розслідування щодо народного депутата Олександра Третьякова, оскільки він міг внести недостовірні дані в декларацію, відповідальність за який передбачено ст. 366-1 Кримінального кодексу України. Але щоб отримати беззаперечні докази того, що Третьяков є кінцевим власником вищезгаданої компанії, потрібен доступ до банківської таємниці і документів компанії Structure One Corp. А це може зробити НАБУ під час досудового розслідування.

Додамо, що старший детектив НАБУ Кроловецька О. листом від 22.08.2017 року повідомила, що заяву приєднано до матеріалів кримінального провадження, в ході якого її буде перевірено.

Повʼязані особи

Третьяков
Олександр Юрійович
  • народний депутат України VIII скликання, Заступник голови депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", Голова Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів та осіб з інвалідністю
  • Кількість справ: 5