Народний депутат Хлань приховує бізнес дружини у деклараціях

Депутат Хлань Сергій Володимирович від Блоку Петра Порошенка в своїй декларації не згадав про свою цивільну дружину Олесю Бойко, чим порушив вимоги фінансового контролю пишуть журналісти руху ЧЕСНО.

Закон зобов’язує вказувати у декларації членів сім'ї, до яких, згідно із Законом України "Про запобігання корупції" відносяться особи, які проживають з декларантом та мають з ним спільний побут, але не перебувають у шлюбі. Сергій Хлань давав у лютому 2016 року коментар “Событиям недели” про те, що в нього є громадянська дружина, яка володіє бізнесом. Наразі цивільна дружина Хланя С.- володіє двома аграрними підприємствами ПСП “Деметра” і ПП “Терра Інвест Трейд”, а також про ТОВ “Граніт”.

Згідно з інформацією про Сергія Хланя на сайті Верховної Ради, народний депутат на момент обрання був директором Приватного сільськогосподарського підприємства "Деметра".Окрім вищезазначеного, Олеся Бойко володіє люксовим авто Porsche Panamera, яким користується народний депутат. 

Як повідомив Центр протидії корупції, юристи ЦПК звернулись до Голови Національного агентства з питань запобігання корупції КОРЧАК Н.М. Заступник Голови НАЗК Радецький Р.С. листом від 20.03.2017 року повідомив, що рішенням НАЗК від 10.03.2017 року №82 було відмовлено у проведення повної перевірки декларації, що суперечить вимогам ч. 1 ст. 50 Закону України “Про запобігання корупції”. Національне агентство проводить перевірку декларації на підставі інформації, отриманої від фізичних та юридичних осіб, із засобів масової інформації та інших джерел, про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей.

Повʼязані особи

Хлань
Сергій Володимирович
  • народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Кількість справ: 2