Контрабанда можливо стала справжньою причиною переводу Іллі Киви з посади заступника начальника МВС Донецької області

За інформацією Україниської правди, журналісти дізналися , що можлива співдія контрабанді стала справжньою причиною переводу Іллі Киви з посади заступника начальника МВС Донецької області.

Як повідомили журналісти, люди, близькі до Георгію Туке, нинішньому губернатору Луганської області стверджують, що саме Ілля Ківа намагався "вирішувати" питання з контрабандою.

 

"Ми стояли на блокпосту" Бугас ", затримали дві фури з контрабандою в січні 2015 го, тут же зателефонував Ківа, приїхав депутат Дмитро Лубинець, щоб фури відбити. Ми, щоб уникнути конфлікту, викликали батальйон Київ-2 і співробітників СБУ", - розповідає керівництво 28-ї окремої механізованої бригади.

Після переводу Киви на посаду голови начальника МВС Херсонської області, учасники криміської блокади зазначили,  що і тут Ілля Кива думав, що поставить під контроль пропуск фур, але там виявилися принципові хлопці, які йому швидко пояснили, що це не зона АТО .

У лютому 2016 року Кива був звинувачений військовими в причетності до контрабанди з непідконтрольних Києву територій так званих ДНР та ЛНР, яке він здійснював разом з депутатом від БПП Дмитром Лубінцем, повідомляє PEP.org.ua

З огляду на вищенаведену інформацію, Ілля Кива, на посаді заступника начальника МВС у співпраці з Дмитром Лубинцем, можливо зложивав службовим становищем та співдіяв контрабанді задля отримання хабара. Нагадаємо, що раніше Ілля Кива був засуджений судом за  ч.3 ст. 368 КК України (в ред. від 07.04.2011 року) - одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара.