Непрозорість задекларованих доходів та майна та їх невідповідність способу життя Інни Богословської

За дослідженнями руху ЧЕСНО, наявна інформація, яка може свідчити про повідомлення народним депутатом VIII  скликання Іною Богословською недостовірних відомостей у Декларації.

Аналітики ЧЕСНО перевірили Декларації  парламентарів, і  виявили, що з них щонайменше 14 народних депутатів є безхатченки.Згідно з декларацією, поданою до ЦВК, Богословська Інна Германівна у 2011 р. отримала 225 861 грн доходу, із них 183 559 грн - зарплатня. Пані Богословська має 2362 грн на банківських рахунках, 67 207 грн внесків у статутний капітал підприємств та володіє автомобілем "Mercedes Benz" 2007 р. випуску. Водночас, Богословська Інна Германівна не задекларувала жодної нерухомості у власності, оренді чи на праві користування.

Відповідно до п. 4 ст. 12 ЗУ "Про запобігання та протидії корупції", який діяв до 2016 року,  подання завідомо недостовірних відомостей в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру є підставою для притягнення суб’єкта декларування до дисциплінарної, адміністративної відповідальності відповідно до закону. Відповідальність передбачена ч 4 ст. 172-6 КпАП та ст. 366-1 КК України, залежить від вартості незадекларованого майна іншого об’єкта декларування.

 

Повʼязані особи

Богословська
Інна Германівна
  • Директор Всеукраїнська громадська організація "Віче України", кандидат на Пост Президента України, народний депутат України III, VI, VII скликання
  • Кількість справ: 1