Ляшко та інші радикали отримували земельні ділянки у м. Буча в обмін на субвенції місту розміром 20 млн.

У 2008 році Олег Ляшко та щє кілька однопартійців, зокрема Олексій Ленський, Олексій Кириченко отримали у власність земельні ділянки зелених насаджень у місті Буча, які раніше були ліси. Журналісти Української правди повідомляють, що міський голова Бучі Анатолій Федорук подарував цю землю неспроста, а, можливо, за виділення субвенцій місту на суму 20 млн грн та інші "послуги", зроблені політиками.

Кандидати у нардепи - радикали, які пішли на вибори у 2012 році, виявились дуже дружньою й невипадковою командою. По-партійному дисципліновано вони один за одним отримували суміжні ділянки у м. Буча в 2008-2009 роках.  Пізніше  з’являється рішення Бучанської ради за листом апарату ВР, про надання 3,5 га в районі вулиці Тургенєва, вулиця паралельна вулиці Рози Люксембург, для апарату ВР.

У 2013 році всі ді ділянки на кадастровій карті об'єднуються, ліс зрубують і починається забудова території, яка, за свідченням будівельників, буде належати сину Януковича. І це ділянки, які отримували у власність радикали, їх сім'ї на чолі з Олегом Ляшком.

Як повідомляють місцеві активісти, їх мер Федорук "дарував" земельні ділянки також за організацію приїзду до міста високоповадовців: Ющенко, Януковича, Тимошенко. Олег Ляшко займався організацією візиту в Бучу Юлії Тимошенко, за що, ймовірно, отримав у подарунок від мера Анатолія Федорука декілька гектарів землі. Окрім цього, державний бюджет виділив 20 млн. гривень субвенцій м. Бучі, попри те, що  Анатолій Федорук разом з депутатами віддав майна громади (землю і ліс) щонайменше на 14 мільйонів.

Відповідно до вищезазначеної інформаціїї, в діях мера  м. Бучі  та тодішніх депутатів міськради можна помітити ознаки зловживання владою та службовим становищем всупереч інтересам служби. Нагадаєми, підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, передбаченого ст. 368-3 Кримінального кодксу України вчинений повторно або за попередньою змовою групою осіб чи організованою групою  -караються штрафом від трьохсот п’ятдесяти до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

11 жовтня 2016 року Генпрокуратура повідомила про підозру меру Бучі Анатолію Федоруку та секретарю міськради щодо незаконного дерибання лісу. 13 жовтня 2016 року Печерський суд обрав мірою запобіжного заходу для мера Бучі Анатолія Федорука домашній арешт та носіння електронного браслету. На теперішній час слідство триває.

Повʼязані особи

Ляшко
Олег Валерійович
  • народний депутат України VIII скликання, кандидат на пост Президента України, керівник політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка"
  • Кількість справ: 14
Федорук
Анатолій Петрович
  • міський Голова М. Бучі з 02.01.2007року і по теперішній час
  • Кількість справ: 2
Олексюк
Василь Павлович
  • секретар Бучанської міської ради
  • Кількість справ: 2
Ленський
Олексій Олексійович
  • народний депутат України VIII скликання, член Радикальної Партії України
  • Кількість справ: 3

Повʼязані юридичні особи

орган державної влади
ЄДРПОУ 04360586