Обслуговування та втручання у роботу реєстрів Держінформюсту створювали фірми, пов'язані з Дерев'янко Юрієм

За наслідками аудиторської перевірки, Міністерсто  юстиції встановило, що "Інформаційний центр"(з 2015 р. (Державне підприємство "Національні інформаційні системи") при Міністрерстві Юстиції України  штучно знижувало показники доходів для отримання перевиконання планів та нарахування премій керівному складу. Крім того було знайдено багато порушень, пов’язаних з нецільовим використанням грошей. А також, що "Інформаційний центр" щорічно сплачував ТОВ "Арт-мастер" та ТОВ "3-Т" десятки мільйонів гривень роялті за використання програмного забезпечення, яке було розроблене за державні кошти і мало перейти у власність держави". Авторська винагорода цим фірмам склала за декілька років близько 205 млн. грн.- про це повідомила Українська правда.

Після аудиторського висновку, Мінюст достроково розірвав трудовий контракт з керівником  "Інформаційного центру" Віталієм Добжанським. Генпрокуратура розпочала досудове слідство по факту розтрати державного майна в особливо великих розмірах та зловживання службовим становищем щодо Віталія Добжанського та інших службових осіб: Сорвенков В.Ю., Хвалько А.А., Кравець С.Л.

Співробідниками ГПУ та Ради Безпеки тало відомо, що компанією "Арт-мастер"", була закладена можливість постійного несанкціонованого втручання в роботу реєстрів.  Засновниками наразі вказані ТОВ "Арт-мастер" та ТОВ "3-Т" є кіпрські офшорні фірми, проте у минулому, за інформацією журналістів Української правди, справжніми засновниками "Арт-Мастер" були Олег Гребенюк та Юрій Дерев'янко, наразі депутат України.

Повʼязані особи

Деревʼянко
Юрій Богданович
  • народний депутат України VIII скликання, кандидат на пост Президента України, позафракційний, член політради партії "Рух нових сил"
  • Кількість справ: 2
Хвалько
Аліна Андріївна
  • Головний Бухгалтер ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України
  • Кількість справ: 1
Сорвенков
Віктор Юрійович
  • заступник генерального директора ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України
  • Кількість справ: 1
Гуреєв
Василь Миколайович
  • народний депутат України IV—VI скликань, колишній Міністр Економіки України 3 липня 1995 — 25 лютого 1997
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 33747845
Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 30404750