Дорогий газ для шкіл від Житомиргазу

20 лютого 2012 р. відділ освіти Овруцької райдержадміністрації Житомирської області з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (юрисконсульта відділу) Костянтина Подимського уклав договір на 2,67 млн грн з ПАТ "Житомиргаз" на постачання 393 тис кубометрів газу за ціною в 6783 грн ($848).

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки ціна на газ за договором перевищила закладену в держбюджет ціну ($416 за тисячу кубометрів) більш ніж удвічі. При цьому на сайті держзакупівель було викладено лише обґрунтування процедури закупівлі в одного учасника, але не звіт про результати закупівлі.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа В.Матчука передав викладені факти до контролюючих органів. Прокурор Житомирської області І.Проценко відповів, що насправді відділ освіти закуповував газ по 4715 грн за тис кубометрів, а не за ціною в договорі. При цьому, втім, прокурор підтвердив, що документація тендеру і договір не були укладені належним чином, у зв’язку з чим начальнику відділу освіти було внесено подання привести їх у відповідність до чинного законодавства.

Повʼязані особи

Подимський
Костянтин Юрійович
  • голова комітету з конкурсних торгів, юрисконсульт відділу освіти Овруцької райдержадміністрації Житомирської області
  • Кількість справ: 1