НАЗК встановило порушення щодо фінансування та недосовірності інформації у звіті Аграрної партії України Скоцика

Національне агенство з питань запобігання корупції, рішеннями від 12.01.2017 №6  та 6.04.17  №134  встановило ознаки порушення звітності політичної партії "Аграрна партія України", керівником якої був на той час Скоцик Віталій Єфстафійович, підписант Безсмертний Р.П.,  про це повідомили журналісти Politeka.

У звітах партій виявлені такі корупційні правопорушення щодо недостовірності відображеної у звіті інформації.: порушення законодавства щодо фінансування політичної партіїї (ст. 212-15 КпАП або ст. 159-1 КК України). А також порушення встановленого порядку або строків подання Звіту політичної партії (212-21 КпАП).

Нагадаємо, відповідно до ст. 159- 1 КК України, подання завідомо недостовірних відомостей у звіті партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру або у фінансовому звіті про надходження та використання коштів виборчого фонду партії, місцевої організації партії, кандидата на виборах карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Повʼязані особи

Скоцик
Віталій Євстафійович
  • кандидат на пост Президента України, професор кафедри конярства та бджільництва, Національний університет біоресурсів і природокористування України, безпартійний, колишній керівник Аграрної партії України
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

політична партія
ЄДРПОУ 34763401