Паливо Донбасенерго від фірми з 1200 грн статутного капіталу

16 квітня 2013 р. ПАТ "Донбасенерго" з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (директора з матеріально-технічного забезпечення і конкурсних торгів ПАТ "Донбасенерго") Олександра Мірошніченка уклало дві угоди на загальну суму 8,55 млн грн з ТОВ "Східно-Український енергетичний союз" на постачання палива у квітні-червні 2013 р.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки ціна за договором на 5-10% перевищувала роздрібну середньоринкову ціну, а фірма-переможець мала лише 1200 грн статутного капіталу. Керівником і засновником ТОВ "Східно-Український енергетичний союз" на момент тендеру був Олексій Пчелінцев. Фірма була заснована восени 2012 р. і відтоді виграла тендерів від "Донбасенерго" на 121,98 млн грн.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Перший заступник Голови ДФІУ В.Костюшко листом повідомив, що за результатами перевірки порушень не виявлено, хоча з результатів перевірки випливало, що ринкова ціна на паливо була нижчою на 0,5-1 грн за літр порівняно з цінами в договорах. ЦПК підрахував, що сукупна переплата на двох договорах становила 750 тис грн і звернувся з цією інформацією до прокуратури. Прокуратура Донецької області повідомила, що за викладеними фактами МВС розпочало досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 ККУ.

Повʼязані особи

Пчелінцев
Олексій Вячеславович
  • засновник і директор ТОВ «Східно-Український енергетичний союз»
  • Кількість справ: 1
Мірошніченко
Олександр Валерійович
  • голова комітету з конкурсних торгів, директор з матеріально-технічного забезпечення і конкурсних торгів ПАТ «Донбасенерго»
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

публічне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 23343582

Джерела

ukr.aw/case/kolyshnij-bezrobitnyj-donechchanyn-nakolyaduvav-na-donbasenerho-vzhe-154-miljony/