Реконструкція Донецького Олімпійського за неконкурентною процедурою

16 липня 2013 р. КП "Регіональний спортивний комплекс "Олімпійський" (Донецьк) з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (директора КП РСК "Олімпійський") Геннадія Каліщука уклав угоду на 3,26 млн грн з ПП "Аустер-Дон" на роботи з реконструкції стадіону.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки відбувся за процедурою "в одного учасника" без належного обґрунтування. Так, звернення до неконкурентної процедури замовник обґрунтував необхідністю підготувати стадіон до юнацької олімпіади, але вона пройшла ще 10-14 липня, тоді як договір підписали 16 липня. Також підозрілим є те, що всі попередні тендери за неконкурентною процедурою на реконструкцію стадіону теж дісталися ПП "Аустер-Дон", яка крім того розробляла кошторис реконструкції. Співзасновницею і керівником фірми-переможниці була депутат Макіївської міськради від ПР Світлана Тексторісова.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. ДФІУ підтвердила необґрунтованість звернення до неконкурентної процедури закупівлі й склала адмінпротоколи на посадових осіб замовника, а Донецька облпрокуратура повідомила, що за наданою інформацією було розпочато досудове розслідування.

Повʼязані особи

Каліщук
Геннадій Степанович
  • директор КП РСК «Олімпійський», КП «Регіональний спортивний комплекс «Олімпійський»
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 25601060

Джерела

ukr.aw/case/na-olimpijskomu-terminovo-dopylyaly-sche-3-miljony-na-kabelnomu-telebachenni/