У Тернополі тендер на побудову диспетчерської для «швидкої» за 7 мільйонів виграла фірма, де працював губернатор, а засновником є батько нардепа Заставного

В Тернополі Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відкрив нову автоматизовану диспетчерську для бригад швидкої допомоги, яку за 7,09 млн грн. будувала та оснащувала компанія ТОВ «Протекшн-груп». Як повідомляють Наші гроші, в компанії ТОВ «Протекшн-груп» донедавна працював сам губернатор Тернопільщини Степан Барна, а співзасновником є батько народного депутата Романа Заставного-Йосип, а також Зіновій Юрик, батько братів Юриків – Тараса, нардепа від «БПП», та Юрія, заступника голови Тернопільської ОДА.

За інформацією члена правління «Центру протидії корупції» Олександри Устінової тендер на будівництво оперативно-диспетчерської служби (ОДС) Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Тернополі  у 2016 р. проводив Віктор Кузяк, який був раніше співзасновником єдиної фірми конкурента на вищезазаначеному тендері.

Отже єдиними двома конкурентами на тендері на сім мільйонів на побудову нового диспетчерського центру для швидких було всього дві компанії: одна з них раніше належала тому, хто проводив тендер, а в іншій працював сам губернатор», – підсумувала Устінова.

Після аналізу тендерної документації, член правління ЦПК встановила,  що пристрої з гучною назвою "мобільні термінали", які закуповувались в машини, виявились звичайними телефонами LG.  А компетентні спеціалісти компанії "Протекш груп", які будуть займатися цілодобовою технічною підтримкою програми диспетчерського  – акушерка та вчителька української.

 

Повʼязані особи

Кузяк
Віктор Степанович
  • начальник управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, голова комітету з конкурсних торгів Тернопільської ОДА
  • Кількість справ: 1
Юрик
Зіновій Теодозійович
  • співзасновник ТОВ "Продакшн-груп", Батько Тараса Юрика, нардепа від «БПП», та Юрія Юрика, заступника голови Тернопільської ОДА.
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 38422777