Заступник Юрія Бойко - Іоффе заробив ще чверть мільярда на підконтрольному Бойко держпідприємстві

Державне підприємство «ТЕЦ-2 «Есхар» 31 грудня 2011 року за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «ДВ нафтогазовидобувна компанія» на придбання вугілля на суму 237,60 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Державне підприємство «Теплоелектроцентраль-2 «Есхар» засновано Міністерством енергетики та вугільної промисловості, яке на час розслідування очолював Юрій Бойко. Директором та співзасновником ТОВ «ДВ нафтогазовидобувна компанія» є Юлій Іоффе. Раніше він працював заступником міністра з питань ПЕК Юрія Бойко. У 2009 році Іоффе був обраний заступником голови Республіканської партії, яку очолює Бойко - повідомляють журналісти Наших грошей.

Окрім цього, «ДВ нафтогазовидобувна компанія» в 2011 році виграла тендери харківської ТЕЦ-2 «Есхар» на постачання вугілля на загальну суму 414,00 млн грн. В грудні 2010 року фірма також отримала вугільний підряд харків’ян на суму 176 млн грн.

 

Повʼязані особи

Іоффе
Юлій Якович
  • народний депутат України VIII скликання, еск керівник та співзасновник ТОВ «ДВ нафтогазовидобувна компанія»
  • Кількість справ: 3
Бойко
Юрій Анатолійович
  • народний депутат ВР України 8-го та 9го скликання від партії "Опозиційний Блок", кандидат на пост Президента України 2019 року
  • Кількість справ: 15

Повʼязані юридичні особи

Державне підприємство
ЄДРПОУ 30034023
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 34181461