Нардеп від «БПП» Іщенко та радник Ложкіна підозрюються у «метизній справі» НАБУ про розкрадання держкоштів на тендерах залізниці

Детективи Національного антикорупційного бюро підозрюють народного депутата від фракції «Блоку Петра Порошенка» Валерія Іщенка та колишнього позаштатного радника глави Адміністрації президента Михайла Бейліна в причетності до розкрадання державних коштів «Укрзалізниці» через тендери. Про це йдеться в рішенні Солом’янського районного суду міста Києва від 27 червня 2017 року по кримінальному провадженню №52016000000000001, повідомляє «Слово і Діло».

Згідно з версією слідства, ймовірно нардеп Валерій Іщенко контролював групу підприємств, серед яких ТОВ «Солар-Скай». Це підприємство за викритою схемою перерахувало понад 27 мільйонів гривень як безвідсоткову фінансову допомогу невідомій особі, якій підконтрольне ТОВ «Інкомм». Зазначені кошти були використані «Інкоммом» для здійснення передоплати ПАТ «Дружківський завод металевих виробів» за метизну продукцію, яка в подальшому за завищеними цінами була поставлена ​​ДП «Укрзалізничпостач». Окрім цього у судовому рішенні вкзане наступне:

«Встановлено, що допомогу та сприяння особі №3 в організації скоєння кримінальних злочинів надавав бізнес-партнер особи №3 – народний депутат особа №9 і колишній позаштатний радник глави Адміністрації президента особа №10. Так, особа №9, будучи бізнес-партнером особи №3, профінансувала злочин у 2015 році та на вищому рівні вступила в злочинну змову з особою №10, яка здійснювала нагляд за діяльністю УЗ і за результатами змови надала вказівки особі №6, директору ДП «Укрзалізничпостач» на той час, забезпечити перемогу ТОВ «Інкомм» у конкурсних торгах», – йдеться в клопотанні детектива Бюро.

Повʼязані особи

Повʼязані юридичні особи

Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 30118003
Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 39243569