Клюєв, Онищенко, Савченко, Журжій, за інформацією НАЗК не подали е-декларації

Пресс-служба Національного агенства по запобізанню корупціїї повідомила про відсутність в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, станом на 1 квітня 2018 були декларацій за 2017 рік 5-ти народних депутатів. Один із них, Онуфрик Богдан Семенович, подав свою електронну декларацію із запізненням на 1 день. Станом на 6 квітня цього року декларації 4-х народних депутатів до реєстру не надійшли, повідомила Українська правда.

НАЗК наводить список народних депутатів, чиї декларації за 2017 рік були відсутні у реєстрі до 1 квітня:

Савченко Надія Вікторівна

Клюєв Сергій Петрович

Журжій Андрій Валерійович

Онищенко Олександр Романович

За невчасне подання суб'єктами декларування е-декларації, без поважних причин, пердбачена адміністративні відповідальність ст. 172-6 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Окрім цього, відповідно до ст. 366-1 Кримінального кодексу України умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації - караються штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Повʼязані особи

Клюєв
Сергій Петрович
  • народний депутат України VIII скликання, самовисуванець
  • Кількість справ: 12
Савченко
Надія Вікторівна
  • народний депутат України VIII скликання, політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
  • Кількість справ: 1
Журжій
Сергій Валерійович
  • Народний депутат України VIII скликання, Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
  • Кількість справ: 1
Онищенко
Олександр Романович
  • народний депутат України VIII скликання, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Кількість справ: 14