Реконструкція в Берегово від Професіонала та Професіоналбуду

12 лютого 2013 р. виконком Сімеїзької селищної ради АР Крим з дозволу голови комітету з конкурсних торгів Сергія Гревцева уклав угоду на 4,58 млн грн з ТОВ "Професіоналбуд" на реконструкцію житлового будинку в смт. Берегове.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки фірму з найдешевшою пропозицією (на 20% порівняно з фірмою, яка перемогла) відхилили через відсутність однієї довідки, а єдині два допущені до торгів конкуренти ТОВ "Професіоналбуд" і ТОВ "Професіонал" були прописані за однією й тією ж сімферопольською адресою. При цьому, як зазначають журналісти, співзасновник ТОВ "Професіоналбуд" Олег Денисов на момент тендеру був також співзасновником ТОВ "Крим-Комун-Платіж" (йому належало 40% статутного фонду підприємства, інші 60% – сейшельському офшору "Філей Інтернешнл Лімітед"), яке своєю чергою було співзасновником ТОВ "Професіонал". Керівником ТОВ "Професіоналбуд" на момент тендеру був Сергій Андрейченко, ТОВ "Професіонал" – Володимир Карєв.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. ДФІУ повідомила, що за результатами перевірки було виявлено порушення у тендерній документації замовника і фірми-переможниці, а також що результати торгів було скасовано. ГУ МВС в АР Крим поінформувало, що за результатами розгляду звернення ЦПК було внесено дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК. (зловживання владою або службовим становищем). Зрештою посадових осіб замовника було притягнено лише до "суворої дисциплінарної відповідальності", а слідчий СВ Ялтинського МУ капітаном міліції О.Батурін, який вів справу, закрив її, оскільки "істотної шкоди інтересам держави" завдано не було.

Повʼязані особи

Гревцев
Сергій Олександрович
  • голова комітету з конкурсних торгів Виконкому Сімеїзької селищної ради АР Крим
  • Кількість справ: 1
Денисов
Олег Іванович
  • співзасновник ТОВ "Професіоналбуд", співзасновник «Крим-Комун-Платіж»
  • Кількість справ: 1
Карєв
Володимир Робертович
  • керівник ТОВ "Професіонал" з 20 листопада 2012 р.
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 31095988

Джерела

ukr.aw/case/ridni-firmy-dochky-i-zyatya-eks-holovy-vr-krymu-znovu-rozihraly-kupu-miljoniv-na-budivnytstvi/