Народний депутат Ксенжук О. не повідомив у декларації про наявність корпоративних прав

Громадський рух ЧЕСНО повідомив, що у е-декларації народного депутата Ксенжука Олександра за 2016 рік немає корпоративих прав, хоча, за реєстром ЄДР, він має статутний внесок у ТОВ «Торговий дім «Ювелір» (виробництво ювелірних виробів) на суму 56 800.00 грн. 

Ксенжука Олександра у 2010 році депутатом Хмельницької облради від «Фронту Змін». За інформацією Руху ЧЕСНО, тоді Ксенжук займав посаду директора ТОВ «Торговий дім «Ювелір». У 2014 році Олександр Ксенжук проходить до Верховної ради України під №36 у списку партії "Народний фронт".

Помічниця Ксенжука Галина у коментарі Громадському руху ЧЕСНО ще у червні повідомила, що на сайті Мін'юсту зараз опублікована неправильна інформацію. Проте, станом на вересень 2017 року Ксенжук досі має корпоративні права у ТОВ. 

Відповідно до ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повʼязані особи

Ксенжук
Олександр Степанович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
  • Кількість справ: 2