Льовочкін через номінальних власників офшорних фірм, які пов'язані з оборудкою "Укртелекому", має незадекларовану віллу на узбережжі Франції

Сергій Льовочкін володіє розкішною віллою на Лазуровому узбережжі Франції у місті Сен Жан Кап Ферра. Маєток розташований за адресою: будинок 56, бульвар Шарля де Голля (Boulevard du Général de Gaulle), однак  інформація про це відсутня у деклараціях екс-Голови  Адміністрації Президента Януковича, теперішнього народного депутата України, повідомляють журналісти  Української правди.

Як повідомили у розслідування, нерухомість оформлена на данську компанію Glorietta Investments I APS. У фінансовому звіті компанії за 2014 рік вказується, що фірма володіє нерухомістю у Франції на суму в 40 мільйонів євро(ст.14). Також повідомлялося, що оскільки нерухомість перебуває у Франції, то компанія податки платить там само, тому вона не веде жодної діяльності в Данії, яка вимагала би оподаткування(ст.15).Засновником Glorietta Investments I APS є фірма Boutifour SA з реєстрацією у Люксембурзі. Виявляється, 8 червня 2011 року відбулася одночасна зміна директорів у данській та люксембурзькій компаніях. За висновками журналістів, придбання вілли сталося за тиждень до дня народження Льовочкіна.

За директорами датської компанії Glorietta Investments I APS стали дві кіпріотки – Аудріана Піас (Audriana Pias) та Ксенія Георгіоу (Xenia Georgiou). Розслідування вияволо, що Аудріана Піас та сестра Ксенія Георгіоу очолюють фірму, яка володіє будинком Льовочкіна на Сен Жан Кап Ферра – одночастно володіють фірмою Raga Establishment Ltd, яка "виграла" в часи Януковича приватизацію "Укртелекому".

За інформацією Центра протидії корупції, сестра політика Юлія Льовочкіна, наразі народний депутат, лише в деклараціях за 2015-17 рр зазначила себе бенефіціарним власником обох компаній. 

Повʼязані особи

Льовочкін
Сергій Володимирович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "Опозиційний блок"
  • Кількість справ: 8

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ None