Кіпріоти, через яких пройшла приватизація «Укртелекому», пов’язані з Льовочкіним

Згідно з інформацією сайту "Наші гроші", кіпрська фірма "Epic telecom invest ltd", яка є ключовою у схемі приватизації та продажу "Укртелекому", пов’язана з кіпрськими менеджерами Сергія Льовочкіна.

У 2011 році, Фонд держмайна продав "Укртелеком" компанії ESU — дочірній фірмі Epic telecom invest ltd. В 2013 році Epic telecom invest ltd перепродала ESU групі СКМ. По завершенні оборудки з перепродажем "Укртелекому" фірма Epic telecom invest ltd змінила назву на Raga establisment ltd. Один з директорів Raga establisment ltd Георгіа Георгіу водночас є секретарем у іншій кіпрській фірмі Utelo holding ltd, яка фігурує у схемі власності банку "Кліринговий дім". Кінцевими бенефіціарами цього банку нещодавно визнали себе сестра Льовочкіна Юлія і його одногрупник по інституту Іван Фурсін. Директором Utelo holding ltd є Марія Шуфтас, яка також є директором іншої кіпрської фірми Oskaro investments limited. Останню фірму Сергій Льовочкін офіційно визнав власною у своїй декларації про доходи.

Ще одним директором Raga establisment ltd є Адріана Піас. Вона також є директором у фірмах Arakua ltd, Bokar ventures ltd і Kilchoman ltd, які володіють вертольотами групи Дмитра Фірташа. У цих фірмах ще одним директором є Джордж Вілсон Говард – співдиректор Centragas holding limited, на яку було записано 50% акцій "Росукренерго". Також у Centragas співдиректором є вищезгадана Марія Шуфтас. Окрім цього Адріана Піас є директором фірми Slansan holdings ltd. Ця компанія виступає засновником українського ТОВ "Акванова". Директором "Акванови" є Ігор Тинний, який був причетний до афер банку Льовочкіна з нерухомістю у столиці.

Повʼязані особи

Піас
Адріана 
  • керівник Slansan holdings ltd, Raga establisment ltd, Arakua ltd, Bokar ventures ltd і Kilchoman ltd
  • Кількість справ: 1
Льовочкін
Сергій Володимирович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "Опозиційний блок"
  • Кількість справ: 8
Льовочкіна
Юлія Володимирівна
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник АТ "Кліринговий дім"
  • Кількість справ: 10
Фурсін
Іван Геннадійович
  • народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань банківської діяльності, взаємодії з Національним банком України, фінансового моніторингу, запобігання легалізації та відмиванню незаконних доходів Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, Член депутатської групи "Воля народу"
  • Кількість справ: 17

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ None
ЄДРПОУ None
ЄДРПОУ None
ЄДРПОУ None
ЄДРПОУ None
ЄДРПОУ None
ЄДРПОУ None
ЄДРПОУ None
ЄДРПОУ None
публічне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 21665382
публічне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 21560766
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35895038