Банк Льовочкіна видав іпотеку компанії, що незаконно отримала територію держпідприємства

Згідно з інформацією журналістів "Слідство.ІНФО", частина території Національного центру Олександра Довженка опинилися під контролем Льовочкіна. Восени 2007 року Міністерство культури і Фонд держмайна продали з аукціону частину території приватній компанії "Ніко і К". Ця компанія має двох основних власників: "Кесслер вентчез лімітед" і бізнесмена Ігоря Тинного. І компанія і Тинний володіють фірмою "Перша взуттєва фабрика "Київ". Їх партнерами виступають кіпріоти Марія Шуфтас і Марія Комодрому, а також Іван Фурсін — партнер Юлії Льовочкіної по банку "Кліринговий дім". Зараз нерухомість "Ніко і К" знаходиться в іпотеці "Клірингового дому".

На момент продажу території, керівником ДП "Національний центр Олександра Довженка" був Володимир Мандрика, а співвласницею ТОВ "Ніко і К" — Ганна Дидочкіна, працівниця державного підприємства і родичка Мандрики.

Повʼязані особи

Фурсін
Іван Геннадійович
  • народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань банківської діяльності, взаємодії з Національним банком України, фінансового моніторингу, запобігання легалізації та відмиванню незаконних доходів Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, Член депутатської групи "Воля народу"
  • Кількість справ: 17
Льовочкіна
Юлія Володимирівна
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник АТ "Кліринговий дім"
  • Кількість справ: 10
Дидочкіна
Ганна Іванівна
  • співвласниця ТОВ "Ніко і К" у 2007 році, працівниця ДП "Національний центр Олександра Довженка" у 2007 році, родичка Володимира Мандрики
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

державне підприємство
ЄДРПОУ 22928085
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 24368443
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 33715556