Труби від Райагрострой-Перспективи для Черноморнафтогазу

22 березня 2012 р. АТ "ДАТ "Чорноморнафтогаз" з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (Начальника департаменту комерції) Володимира Кудіка уклало ряд угод на суму 150,03 млн грн з ТОВ "Райагрострой-Перспектива" на придбання сталевих труб.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки ціна труб суттєво перевищувала середньоринкову, а єдиним конкурентом виступило ТОВ "Універсалоптторг-Х", з яким ТОВ "Райагростро-Перспектива" вже не вперше подавалося на торги від "Чеорноморнафтогазу" і яке запропонувало пропозицію дорожчу всього на 0,03% порівняно з пропозицією фірми-переможниці. Як зазначають журналісти, з початку 2012 р. ці компанії розіграли між собою тендери "Чорноморнафтогазу" на постачання сталевого прокату на 13,39 млн грн за цінами в три рази вищими від ринкових, хімічних речовин на 20,11 млн грн і буріння свердловин Голіцинського родовища на 75,96 млн грн, при чому у всіх випадках різниця в пропозиціях цих компаній складала кілька сотих відсотка.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладену інформацію до контролюючих органів. АМКУ в результаті перевірки порушень не виявив, і так само не виявила їх ДФІУ. Зрештою про ряд знайдених порушень у документації замовника і учасників тендеру повідомило МЕРТ, у зв’язку з чим рекомендувало розірвати укладені договори.

Повʼязані особи

Кудік
Володимир Валерійович
  • голова комітету з конкурсних торгів, Начальник департаменту комерції АТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз»
  • Кількість справ: 2