ТОВ «Укрбуд Девелопмент» народного депутата Микитася для розроблення проекту житлового комплексу використало недійсні містобудівні умови

4 квітня 2017 р. Київський апеляційний адмінсуд визнав анулювання Дозволу на початок виконання будівельних робіт ЖК "Покрова" законним і звернув увагу, що «Укрбуд Девелопмент» розробив проектну документацію, коли містобудівні умови втратили чинність, повідомили журналісти видавництва "Наші гроші". 

Виявилося, що Центральне територіальне управління капітального будівництва («ЦТУКБ») Міноборони  отримало містобудівні умови та обмеження у 2011 році до набрання чинності закону "Про регулювання містобудівної діяльності", який був прийнятий у тому ж році. Згідно з ним МУО були дійсними лише протягом двох років, до березня 2013. «Укрбуд Девелопмент» розробив проектну документацію у 2016 році, тобто після трьох років, як містобудівні умови та обмеження були недійсними. Суд також встановив, що Мінкультури не надавало погоджень та дозволів на будівництво житлового комплексу. 

У 2015 р. «ЦТУКБ» уклав з ТОВ «Будінпроект» договір про будівництво житлокомплексу на ділянці площею 0,96 га на вул. Січових Стрільців (Артема), 59.  у Шевченківському районі Києва. Угода передбачала зведення трьохсекційного будинку висотою від 15 до 26 поверхів. У 2016 р. «ЦТУКБ» та генпідрядник ТОВ «Північно-Український Будівельний Альянс» отримали Дозвіл на початок виконання будівельних робіт і почали зводити ЖК «Покрова». Держархбудінспекція (ДАБІ) України перевірила будівництво і у січні 2017 р. анулювала Дозвіл через порушення, головним з яких було використання замовником недійсних містобудівних умов та обмежень (МУО) забудови ділянки.

«Укрбуд Девелопмент» є основним власником нерухомості під егідою «Укрбуду». Микитась в декларації за 2016 рік вказував, що є бенефіціаром «Укрбуд Девелопмент». Власником ТОВ «Північно-український будівельний альянс» є Андрій Якусевич, який донедавна був помічником Микитася.

Повʼязані особи

Якусевич
Андрій Григорович
  • засновник ТОВ «Північно-Український Будівельний Альянс», колишній помічник народного депутата України Микитася Максима Вікторовича
  • Кількість справ: 2

Повʼязані юридичні особи

Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35129952
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32920218