Ремонт площі Десятого квітня в Одесі від СК Автострой

16 травня 2013 р. управління дорожнього господарства Одеської міськради з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (начальника управління) Андрія Шмагая уклало угоду на 12,26 млн грн з ТОВ "СК Автострой" на капітальний ремонт площі Десятого квітня. 

Як зазначає Центр протидії корупції, тендер є сумнівним, оскільки дві найдешевші пропозиції, зокрема одну дешевшу на 14% від пропозиції фірми-переможниці, відхилили. Керівником і засновником ТОВ "СК Автострой" на момент тендеру був Віктор Гнезділов. Як зазначає сайт "Наші гроші", підприємство почало вигравати тендери з липня 2012 р., отримавши підрядів на 60,64 млн грн. Єдиним допущеним конкурентом стало ТОВ "Тирас".

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. В.о. голови ДФІУ В.Костюшко повідомив, що пропозицію ТОВ "Топ-Енерго" відхилили з хибним обґрунтуванням, але все ж таки його пропозиція не відповідала технічному завданню. Міністр економічного розвитку і торгівлі І.Прасолов і прокурор Одеської області В.Трунов відповіли, що відхилення дешевших пропозицій було здійснено без порушень.

Повʼязані особи

Шмагай
Андрій Васильович
  • колишній керівник Управління дорожнього господарства
  • Кількість справ: 2
Гнезділов
Віктор Вікторович
  • засновник і керівник ТОВ «СК Автострой»
  • Кількість справ: 1