Народний депутат В. Денисенко не задекларував у 2015 році земельні ділянки

За інформацією руху ЧЕСНО, народний депутат Вадим Денисенко, який з голосу подав поправку, що відтерміновувала на рік кримінальну відповідальність за неправдиві декларації, вихолощувала електронне декларування та викликала критику посла ЄС в Україні, не про все розповів у своїй першій декларації.

За висновками аналітиків руху ЧЕСНО, у декларації, поданій у 2015 році, в депутата бракувало земельних ділянок площею 603 та 2600 кв. м. Тільки 29 лютого 2016 року депутат подав уточнену декларацію і за 2014-й, і за 2013 рік. Перша і друга замінені декларації досі доступні у кеші Google.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 366-1 Кримінального кодексу України, подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи... -караються штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Повʼязані особи

Денисенко
Вадим Ігорович
  • народний депутат України VIII скликання, член партії "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
  • Кількість справ: 1