Депутат О. Нечаєв не повідомив про бізнес дружини у декларації 2014 року

Журналісти видавництва "Наші гроші" повідомили про 54 народних депутатів України, які не задекларували свій бізнес або бізнес своєї родини у декларації за 2014 рік.

Так, народний депутат від "Опозиційного блоку", Нечаєв Олександр Ігоревич не зазначив у своїй декларації 2014 року бізнес дружини,  а саме розмір внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації -  ТОВ «Правничий цент НТТ». Частка 50% від статутного капіталу ТОВ належить дружині депутата Нечаєвій Аллі Степанівні, яка є його керівником, а також співласницею, починаючи з 90х років.

Згідно з законом «Про засади запобігання і протидії корупції», який діяв на момент подання декларації,  народний деутат повинен подати декларацію про доходи за 2014 р., в якій мали вказати інформацію про розмір внесків до статутного капіталу товариств, підприємств або організацій – своїх та своєї родини. Однак, як зазначають журналісти,  кожен восьмий депутат приховав від декларації свій чи/та родинний бізнес. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).

Повʼязані особи