Народний депутат Новинський,ймовірно, недостовірно задекларував належне йому майно у деклараціях за 2015 та 2016 роки

Національне агентство з  питань запобігання корупції виявило факти декларування недостовірної інформації нардепом від Опозиційного блоку Вадимом Новинським, повідомляє Главком, по

Національне агентство з питань запобігання корупції встановило , що Новинський Вадим не вказав у декларації за 2015 і 2016 роки інформацію про вартість належних йому акцій чотирьох компаній і частин двох приміщень, якими він користується.

"У кожній декларації відомості відрізняються від достовірних на суму понад 8,6 млн гривень. Відповідні обґрунтовані висновки направлено в Національне антикорупційне бюро", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 366-1 Кримінального кодексу України, подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи,... -караються штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Кримінальна відповідальність за цією статтею за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Повʼязані особи

Новинський
Вадим Владиславович
  • народний депутат України VIII скликання, кінцевий бенефіціар ТОВ "Юджин"
  • Кількість справ: 5