Народний депутат Д. Добродомов витратив на телерекламу більше, ніж заробляє

Народний депутат Дмитро Добродомов у 2018-2019 роках витратив на телерекламу, за підрахунками Руху ЧЕСНО, кілька десятків мільйонів. Левова частка видатків припала на 2018 рік, а не на період виборчої кампанії. Партія Добродомова "Громадський рух "Народний контроль" про ці витрати не звітувала. Не має на рекламу політик і власних грошей, повідомляють аналітики Руху ЧЕСНО.

За підрахунками журналістів, минулого року п'ять національних телеканалів транслювали понад 700 роликів за участю Добродомова. Комерційна вартість такої реклами перевищує 17 мільйонів гривень. Такого висновку Рух ЧЕСНО дійшов на підставі розцінок на політрекламу, оприлюднених медіа перед виборами Президента, і моніторингу реклами протягом 2018 року.

Рух ЧЕСНО ще позаминулого тижня звернувся до Дмитра Добродомова з проханням прокоментувати походження коштів на його телерекламу. Політик попросив надіслати йому запитання в паперовому вигляді, однак відповіді на свій запит до моменту опублікування цього матеріалу ми так і не отримали (лист у приймальні Добродомова одержали в четвер, 14 березня). Наші повідомлення в соцмережах нардеп читає, але не реагує на них.

Як повідомляє рух ЧЕСНО, грошові активи самого Добродомова 2017 року становилитрохи більш ніж 1 млн грн і 13 тисяч євро. Цих коштів може вистачити на сплату тільки частини реальних витрат екс-кандидата на рекламу. Натомість, у січні-лютому телеканали транслювали його ролики 333 рази. Вартість такої кількості роликів, згідно з розцінками каналів, становить трохи більш ніж 5 млн грн.

 

Повʼязані особи

Добродомов
Дмитро Євгенович
  • народний депутат України VIII скликання, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції
  • Кількість справ: 4

Повʼязані юридичні особи