Опорядрембуд розіграв з близькою фірмою тендер на ремонт школи

27 серпня 2013 р. управління освіти виконкому Кузнецовської міськради Рівненської області з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника начальника управління) Анатолія Горайчука уклало угоду на 9,12 млн грн з ТОВ "Фірма Опорядрембуд" на реконструкцію школи.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки єдині дві допущені фірми-учасниці мали спільну адресу і номер телефону, співзасновник і директор фірми, яка програла торги, раніше був співзасновником фірми-переможниці, а найдешевшу пропозицію від ПП "ІБК" "Дедал" відхилили. Так, єдиним конкурентом фірми-переможниці виступило ТОВ "Рівнеагроспецмонтаж", керівником і співзасновником якого був Роман Мельник, і він же був співзасновником "Опорядрембуду" до липня 2012 р. Керівником "Опорядрембуду" на момент тендеру був Роман Симонюк.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. ДФІУ за результатами перевірки повідомила, що документація обох допущених конкурентів не відповідала вимогам, це ж саме підтвердила і перевірка прокуратури, за результатами якої було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 ст.364 КК України. У той же час голова Рівненського облтервідділення АМКУ В.Боденчук відповів, що ознак антиконкурентних дій виявлено не було, а натомість зокрема було з’ясовано, що фактична адреса розташування фірм є різною (фірми розташовані в сусідніх будинках).

Повʼязані особи

Горайчук
Анатолій Іларіонович
  • голова комітету конкурсних торгів, заступник начальника управління освіти Виконкому Кузнецовської міськради Рівненської області
  • Кількість справ: 1
Мельник
Роман Дмитрович
  • співзасновник і керівник ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж», співзасновник ТОВ «Фірма Опорядрембуд» у 2006-2013 рр.
  • Кількість справ: 1
Симонюк
Роман Миколайович
  • керівник ТОВ «Фірма Опорядрембуд» з 1 червня 2011 р.
  • Кількість справ: 1